معماری
خانه / اخبار / چهارفصل « مونولیو» به ایستگاه پاییز رسید

چهارفصل « مونولیو» به ایستگاه پاییز رسید

monoleev-logo

«گروه تئاتر لیو» نخستین فصل از «ششمین جشنوارۀ مستقل مونولیو» را از ۱۲ تا ۲۰ آذر ماه ، در سالن تئاتر «موج نو» برگزار می کند.

به گزارش تئاتر بازه به نقل از  روابط عمومی «گروه تئاتر لیو»، ششمین دوره از «جشنوارۀ مستقل مونولیو» با تغییر شکل نسبت به دوره های گذشته، به صورت «چهار فصل» و در دو بخش «رقابتی» و «غیررقابتی» برگزار می شود.

این جشنواره که به اجرای نمایش های «مونولوگ» و «مونودرام» اختصاص دارد، از پاییز سال ۹۴ آغاز می شود و تا تابستان سال آینده ادامه خواهد داشت. هر فصل از این جشنواره، در یکی از سالن های خصوصی تئاتر ایران برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، در نخستین فصل از این جشنواره ۹ نمایش، در ۲ سانس، روی صحنه خواهند رفت وعلاقمندان به دیدن این آثار، می توانند از هماکنون برای پیش خرید بلیت این نمایش ها از سایت www.tik8.com استفاده کنند یا از ۱۲ آذر ماه، برای دیدن این نمایش ها به سالن «موج نو» واقع در خیابان شریعتی، ابتدای خیابان میرداما، خیابان رودبار شرقی، پلاک ۵۷ مراجعه کنند.

بنابر این گزارش، بلیت نمایشهای این جشنواره در زمان پیش فروش با «۲۰ درصد تخفیف» ارائه میشود و جدول برنامه های این فصل، در سایت این جشنواره به آدرس   www.monoleev.com   قابل مشاهده است.
جشنوارۀ «مونولیو» نخستین جشنوارۀ خصوصی تئاتر ایران است که برگزاری آن بیش از شش سال تدوام داشته است.
شایان ذکر است  محمد حسن معجونی، حبیب رضایی و پانته آ پناهى ها به عنوان هیئت داوران آثار راه یافته به این دوره از جشنواره مونولیو را داوری خواهند کردند.

عکس از : مریم ديهول
عکس از : مریم ديهول

در ششمین دوره از «جشنوارۀ مستقل مونولیو» بیش از ۳۵۰ نمایشنامه به دبیرخانۀ این جشنواره ارسال شده که از میان آنها ، ۳۷ نمایشنامه برای بررسی بیشتر و بازبینی انتخاب شده اند. منتخب این آثار، در کنار آثاری از هنرمندان مهمان و چند نمایش بین المللی، طی چهار فصل در این جشنواره بر روی صحنه خواهند رفت.

 

عکس از : مریم ديهول
عکس از : مریم ديهول

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس