معماری
خانه / اخبار / مسئول کارگروه نقد جشنواره تئاتر فجر منصوب شد

مسئول کارگروه نقد جشنواره تئاتر فجر منصوب شد

سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، طی حکمی امین عظیمی را به عنوان مسئول کارگروه نقد تئاتر در این دوره از جشنواره منصوب کرد.

 

امین عظیمی
امین عظیمی

به گزارش تئاتربازها به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در این دوره از جشنواره، کارگروهی به عنوان کارگروه نقد تعریف شده است و امین عظیمی دانش آموخته و منتقد تئاتر و مدرس دانشگاه از سوی دبیر جشنواره، به عنوان مسئول این کارگروه منصوب شده است.
حکم انتصاب او به این شرح است:
«هنرمند ارجمند
جناب آقای امین عظیمی
با سلام و احترام
برگزاری بزرگترین رویداد سالانه تئاتر ایران نیازمند کوشش و اهتمام تمام هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره ای است که منزلت و شأن گرانقدر و مناسب نام ایران عزیز و جشنواره بین المللی تئاتر فجر را به این رخداد گرامی بخشد.
نظر به تجارب و سوابق ارزشمند شما در عرصه نقد و تحلیل آثار نمایشی بدین وسیله به عنوان «مسئول کار گروه نقد سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر» منصوب می‌شوید.
دعوت از منتقدان بر حسب سیاست کاری جشنواره، دریافت و ویرایش نقدهای مکتوب، هماهنگی جهت برگزاری نشست‌های نقد و بررسی، درج نقدهای مکتوب در تارنمای رسمی جشنواره و همکاری با ستاد و همکاری با ستاد برگزاری جهت ارتباط مؤثر منتقدان و هنرمندان شرکت کننده و بهره گیری از ظرفیت‌های دیگر در انتشارات نقد و یادداشت‌های منتقدان از جمله نکات مهم و مد نظر در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر می‌باشد.
امید که با بهره‌گیری از تجارب گذشته و برنامه‌ریزی کارشناسانه در برگزاری هر چه شایسته‌تر این رویداد هنری پیروز و سربلند باشید.»
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجربه دبیری سعید اسدی از اول تا دوازدهم بهمن ماه برگزار می‌شود.

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس