معماری
خانه / اخبار / «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» تمدید شد

«نامه های عاشقانه از خاورمیانه» تمدید شد

نمایش “نامه های عاشقانه از خاورمیانه” به کارگردانی کیومرث مرادی به دلیل استقبال تماشاگران تا ۱۲ بهمن تمدید شد.

Namehay Ashaeghaneh az 3
به گزارش تئاتربازها به نقل از  روابط عمومی گروه، نمایش”نامه های عاشقانه از خاورمیانه”به کارگردانی کیومرث مرادی به روی صحنه رفته است و قرار بود تا ۱ بهمن اجرا داشته باشد،تا ۱۲ بهمن تمدید شد.
تمامی بلیت های این نمایش تا ۱ بهمن به طور کامل پیش فروش شده و تعدادی بلیت خارج از ظرفیت برای روزها باقی مانده است.پیش فروش روزهای تمدید شده از شنبه ۱۵ دی ساعت ۱۲ ظهر در سایت تیوال آغاز خواهد شد.علاوه بر سایت تیوال علاقمندان برای خرید بلیت می توانند با ۰۹۳۵۶۹۱۵۶۵۱ تماس حاصل نمایند.
هانیه توسلی،طناز طباطبایی و پانته آ پناهی ها (به ترتیب ورود به صحنه) بازیگران این نمایش هستند که از ۲۶ آذر به روی صحنه رفته در همان هفته اول دو اجرایی شد.اجراهای این نمایش تا ۱۲ بهمن هر شب ساعت ۱۹:۳۰ (و سانس های دوم ۲۱:۳۰)در سالن شماره ۱ تماشاخه پالیز به نشانی تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹ ادامه خواهد داشت.
این نمایش نوشته مشترک کیومرث مرادی و پوریا آذربایجانی است که ۳ سال پیش در کشور آمریکا به زبان انگلیسی و بازیگران غیر ایرانی به کارگردانی کیومرث مرادی روی صحنه رفت. “نامه هاي عاشقانه از خاورميانه” داستان سه زن در جستجوی صلح و بازمانده از خاكسترهای جنگ های تراژيك معاصر است.
Namehay Ashaeghaneh az 2 (2)

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس