معماری
خانه / اخبار / آراز بارسقیان داستانی از عشق می‌خواند

آراز بارسقیان داستانی از عشق می‌خواند

سومین جلسه از مجموعه پنجشنبه‌های تئاتر و داستان،۱۶ دی‌ماه با داستان‌خوانی آراز بارسقیان ـ نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر ـ در تالار محراب، ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد.

araz-baraseghian-1

به گزارش تئاتربازها به نقل از مشاور رسانه‌یی گروه، آراز بارسقیان ـ نویسنده و کارگردان تئاتر ـ پنجشنبه ۱۶ دی‌ماه داستان کوتاه «غریبه» را با موضوع عشق و به نویسندگی خودش در سری‌برنامه پنجشنبه‌های تئاتر و داستان بازخوانی خواهد کرد. سردبیری این برنامه را «حسین کریمی‌راد» بر عهده دارد.

امیرعطا جولایی،کارشناس و منتقد این برنامه است. دیگر عوامل عبارتند از: صبا مرشد و فاطمه محسنی (دستیاران)، هدیه ذوالفقاری(طراح پوستر و گرافیک)، ناهید محمودی(مدیر صحنه)، نیما خطیب‌شاد (نریشن)، پرستو کیانی‌جم (تدوین صدا)، پوریا عنایی و ثمین بیجاد (هماهنگی امور)، محمد فراهانی(عکاس)، احمدرضا حجارزاده (مشاور امور رسانه).

طی دو هفته گذشته، شیوا مقانلو و اصغر نوری نیز در همین سالن داستان‌هایی از عشق را بازخوانی کرده‌اند که با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده است.

در هفته‌های آتی برنامه‌های داستان‌خوانی تالار محراب، مهدی یزدانی‌خرم و ارمغان بهداروند به خوانش داستان می‌پردازند.

کریمی‌راد تابستان امسال نیز جلسات داستان‌خوانی را با موضوع «جنگ» و با حضور هنرمندان نامدار تئاتر، سینما و تلویزیون در همین تالار برگزار کرده بود.

پنجشنبه‌های تئاتر و داستان، ساعت ۱۷ در مجموعه تئاتر محراب‌ به نشانی خیابان ولیعصر، تقاطع خیابان سپه (امام‌خمینی)، روبه‌روی موزه ملی قرآن برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به حضور در این برنامه‌ها، می‌توانند برای خرید و رزرو بلیت به گیشه تالار محراب یا سایت تیوال مراجعه بکنند.

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس