معماری
خانه / اخبار / تئاتری ها از ۱۰ دی به پردیس تئاتر تهران می‌روند/حضور در جشنواره تئاتر فجر

تئاتری ها از ۱۰ دی به پردیس تئاتر تهران می‌روند/حضور در جشنواره تئاتر فجر

مدیر پردیس تئاتر تهران اعلام کرد که این مجموعه تئاتری از ۱۰ دی ماه میزبان گروه های تئاتری متقاضی برای تمرین آثار نمایشی می شود و این مجموعه میزبان جشنواره تئاتر فجر نیز خواهد بود.

pardis-theatr-tehran-1

به گزارش تئاتربازها به نقل از خبرگزاری مهر، شهرام کرمی درباره وضعیت فعالیت رسمی پردیس تئاتر تهران با توجه به بازدیدی که مدیرکل هنرهای نمایشی و همچنین دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به تازگی از این مجموعه تئاتری داشتند، گفت: از اول دی نیروهای ما در پردیس تئاتر تهران مستقر شدند و تا آخر هفته جاری، فراخوان اجراهای این مرکز تئاتری اعلام می شود. از ۱۰ دی ماه نیز پردیس تئاتر تهران پذیرای گروه های نمایشی متقاضی تمرین آثارشان می شود.

وی اظهار کرد: طی بازدیدی که مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی و سعید اسدی دبیر جشنواره تئاتر فجر از سالن های پردیس تئاتر تهران داشتند، مقرر شد که سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز از سالن های این مجموعه استفاده کند.

مدیر پردیس تئاتر تهران تأکید کرد: این مجموعه تئاتری به صورت رسمی با حضور در سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر افتتاح می شود.

کرمی اظهار امیدواری کرد اهالی تئاتر کمک کنند تا پردیس تئاتر تهران به عنوان پایگاهی برای تئاتر و همچنین مخاطبان تئاتری، فعالیت کند.

وی ادامه داد: از ۱۰ دی ماه تعدادی از گروه های نمایشی تمرین‌های خود را در پردیس تئاتر تهران شروع می کنند و سعی می کنیم این مرکز در ابتدای فعالیت خود حداقل میزبان اجرای ۲ اثر نمایشی باشد.

مدیر مرکز هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درباره وضعیت راه اندازی مجموعه نمایش های آیینی و سنتی صبا نیز یادآور شد: تکمیل بخش باقیمانده از ساخت و ساز و امکانات ماشینری مجموعه صبا در دست انجام است و ظرف چند ماه بعد از راه اندازی پردیس تئاتر خاوران، مجموعه صبا نیز راه اندازی می شود.

کرمی در پایان اظهار کرد: مجموعه صبا نیز در بهار سال ۹۶ افتتاح خواهد شد.

shahram-karami-1

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس