معماری
خانه / اخبار / مدیر روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد

مدیر روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد

فهیمه پناه آذر به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد.

 

jashnvare-fadjr-35-2
به گزارش تئاتر بازها به نقل از خبرگزاری مهر، با حکم سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فهیمه پناه آذر به عنوان مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی این جشنواره منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

«فرهیخته گرامی سرکار خانم پناه آذر

با سلام و احترام

برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان  بزرگترین رویداد سالانه تئاتر ایران نیازمند دانش، کوشش و کارآمدی هنرمندان، مدیران و کارشناسان خبره ای است که جایگاه شایسته و منزلت گرانقدر و متناسب با نام ایران عزیز را  به این رخداد گرامی ببخشند.

کوششی و کارآمدی و توانایی که از سرکارعالی توقع می رود، اعتلاء و درخشش سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را نوید خواهد داد.

با توجه به دانش، تعهد و تجارب ارزشمند سرکارعالی به عنوان «مدیر روابط عمومی  و اطلاع رسانی» سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می شود.

برقراری ارتباط مؤثر دبیرخانه جشنواره و رسانه ها؛ به کارگیری نیروهای متخصص در متجلی ساختن ویژگی ها، برنامه ها و فرآیند برگزاری جشنواره در قالب اخبار، گزارش و مصاحبه ها؛ نظارت بر تهیه محتوای مناسب و قابل انتشار در جراید، نشریات و خبرگزاری ها؛ رصد بازتاب رویدادهای گوناگون مرتبط جشنواره در مطبوعات و فضای مجازی؛ ساماندهی و  ارتباط مؤثر جشنواره با مخاطبان با بهره گیری از تمامی ظرفیت های رسانه ای و شبکه های اجتماعی و تهیه و نظارت بر درونمایه تارنمای رسمی جشنواره از جمله وظایف این بخش به شمار می رود.

امید است در سایه مهربانی و یاری خداوند توانا، با به کار گیری دانش و مهارت حرفه ای در ارتقا بخشی کیفی به این دوره جشنواره پیروز و توانمند باشید.

سعید اسدی

دبیر «سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر»

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس