معماری
خانه / اخبار / چهار نمایش در مجموعه تئاتر شهر به صحنه می روند

چهار نمایش در مجموعه تئاتر شهر به صحنه می روند

چهار اثر نمایشی با پایان گرفتن ایام سوگواری ماه صفر در تالارهای چهارسو، سایه و قشقایی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر هستند.

theatr-e-shahr-8

 

 

به گزارش تئاتر بازها به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در تالار قشقایی یک نمایش جدید با عنوان « پدران، مادران و فرزندان» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی در قالب پروژه مرکز مطلعات اجرایی قشقایی روی صحنه می رود. در این اثر نمایشی که از ساعت ۱۹:۳۰ روز پنجشنبه ۱۱ آذر ماه با قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان و مدت زمان ۷۰ دقیقه به صحنه می رود دانیلا اسکارپاری و صنم نادری به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار چهارسو نمایش «طپانچه خانم» به نویسندگی محمد امیر یاراحمدی و کارگردانی شهاب الدین حسین پور میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود، در این اثر نمایشی که ساعت ۲۰ هر روز غیر شنبه ها با مدت زمان ۹۰دقیقه و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان روی صحنه می رود فریبا متخصص ، آرش فلاحت پیشه ، محمد نادری ، گیلدا حمیدی ، حمید رحیمی ، محمد صدیقی مهر ، غزاله جزایری ، علیرضا مؤیدی ، مرضیه سهراب ،سیماخزاعی، مهدا رزازی به عنوان بازیگر حضور دارند.

«دور از دسترس اطفال نگهداری شود» عنوان نمایش دیگری به نویسندگی فرشته فرشاد و کارگردانی مهدی پاشایی است که ساعت ۲۰ مدت زمان ۵۵ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان در تالار سایه به صحنه می رود . حدیث میرامینی، توماج دانش بهزادی، علیرضا مهران، سمانه آقا زمانی بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «سربسته از تهران» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی کریمی هم نام نمایش دیگر تالار سایه است که ساعت ۱۷:۳۰ به مدت زمان ۵۵ دقیقه ، قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان و بازی فرزانه میدانی، پژمان یاوری به صحنه خواهد رفت.
برای آگاهی از برنامه ها ، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه فرمایید.

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس