معماری
خانه / اخبار / مدرسان اروپایی کارگاه برگزار می‌کنند/ ۲ چهره خارجی در هیات داوران

مدرسان اروپایی کارگاه برگزار می‌کنند/ ۲ چهره خارجی در هیات داوران

بنابر اعلام دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، ۲ هنرمند صاحب نام اروپایی در هیأت داوران این دوره از جشنواره حضور دارند.

shahram-karami-1

به گزارش تئاتر بازها به نقل از خبرگزاری مهر، شهرام کرمی درباره برنامه ریزی های انجام شده برای بخش بین الملل جشنواره بیست و سوم تئاتر کودک و نوجوان گفت: در این دوره سعی کردیم تعامل خوبی برای حضور گروه های خارجی داشته باشیم و در کنار ۱۰ گروه نمایشی خارجی حاضر در بخش بین الملل، امسال نیکولاس مالماکرونا رییس اسیتیج سوئد و سالواتور کراماسوره نویسنده و کارگردان ایتالیایی و رییس کمپانی تئاتر لچه در هیأت داوران جشنواره حضور دارند.

وی ادامه داد: همچنین قرار است چند مدرس اروپایی از کشورهای لهستان، فرانسه و آلمان کارگاه های موضوعی را برای بیش از ۴۰۰ هنرمند حاضر در بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزار کنند.

دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در پایان با اشاره به حضور چهره های بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در این دوره از جشنواره، اظهار کرد: امسال مدیر چند کمپانی تئاتر از جمله رییس اسیتیج کنیا، رییس یکی از انجمن های فعال تئاتر کودک و نوجوان ترکیه، رییس یکی از فعال ترین گروه های تئاتر کودک و نوجوان الجزایر و چند هنرمند از کمپانی های فعال تئاتر کودک و نوجوان آلمان، فرانسه، ایتالیا و آمریکا، مهمان جشنواره بیست و سوم هستند.

بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از ٢١ تا ٢٧ آذرماه سال جاری در همدان برگزار می شود.

امسال مهمانان خارجی جشنواره از کشورهای کره جنوبی، چک، روسیه، استرالیا، سوئد، ایتالیا، ترکیه، لهستان، آلمان، فرانسه و آفریقای جنوبی به همدان می‌آیند.

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس