معماری
خانه / اخبار / نوید محمد زاده با «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به روی صحنه می‌رود

نوید محمد زاده با «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به روی صحنه می‌رود

تازه ترین اثر آتیلا پسیانی با بازی نوید محمد زاده در سالن استاد سمندریان به اجرا در می آید.

diaboolik-pesiani

به گزارش تئاتر بازها به نقل از ایران تئاتر، نمایش«دیابولیک: رومئو و ژولیت» نوشته محمد چرمشیر و با کارگردانی آتیلا پسیانی، که از مهر ماه امسال تمرین های خود  را آغاز کرده بود، از ۲۸ آذر به روی صحنه می‌رود.

نوید محمد زاده، بازیگر خوش‌آتیه تئاتر و سینما، که سال گذشته برای بازی در فیلم «ابد و یک روز» جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به دست آورد، ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی این نمایش است. آخرین حضور محمد زاده بر صحنه تئاتر، به اجرای نمایش‌های «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی و «دکلره» به کارگردانی مشترک مهدی کوشکی و صحرا فتحی در اردیبهشت و خرداد امسال اختصاص داشت که هریک از این نمایش ها، با استقبال بالای مخاطبان مواجه شد.

عوامل دیگر این نمایش عبارتند از: بازیگران: فاطمه نقوی، ستاره پسیانى، خسرو پسیانى، بهرام افشاری، اصغر پیران، نوید جهانزاده، علیرضا حبیبى کسبى، روح الله حق گوى لسان، ناز شادمان، مهدى صدر، دایانا فتحى، تهیه کننده: پوپک کم گویان، مجرى طرح: صمد طالقانى، آهنگساز و طراحى صدا: بامداد افشار ، نوازنده  سازهاى الکترونیک: کاوه ستارى، نوازنده  نى انبان: امید سعیدى، نوازنده  ساز فرش: وحید خوشحال، مدیر تولید و دستیارکارگردان: امیر حسین دوانى، برنامه ریز: ستاره پسیانى، گروه کارگردانى: سیما خوشنویس و امین یزدانى نژاد، دستیار طراح صحنه و لباس: علیرضا حبیبی کسبی، گرافیک: پدرام تنعمى

پیش از این آتیلا پسیانی گفته بود که «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به نوعی شبیه و ادامه نمایش «متابولیک» است که قبلا در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر با حضور هنرمندانی چون فرهاد مهندس‌پور و بابک حمیدیان روی صحنه برده بود. پسیانی علاوه بر دغدغه کارگردانی این نمایش، قرار است که از ۳۰ آذر ماه در نمایش «باغبان مرگ» به کارگردانی آروند دشت آرای نیز بازی کند.

«دیابولیک: رومئو و ژولیت» از ۲۸ آذر تا ۳۰ دى ساعت ۲۰:۰۰، در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود. همچنین فروش بلیت های این نمایش به زودی در سایت تیوال آغاز می شود.

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس