معماری
خانه / اخبار / کارگاه‌های آموزشی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر با اساتید بین المللی برگزار می‌شود

کارگاه‌های آموزشی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر با اساتید بین المللی برگزار می‌شود

از ۱۴ تا ۲۴ آذر ماه در تهران کارگاه‌های آموزشی سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر با اساتید بین المللی برگزار می‌شود.

 

jashnvare-fadjr-35-1
مدیریت کارگاه های آموزشی سی وپنجمین جشنواره تئاتر فجر، برنامه و چگونگی ثبت نام نخستین کارگاه ها با حضور اساتید بین المللی این دوره را اعلام کرد.

به گزارش تئاتر بازها به نقل از ایران تئاتر، دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر همانند دوره پیش با حضور اساتید برجسته داخلی وخارجی، کارگاه‌های آموزشی خود را با رویکرد تخصصی و با هدف دانش افزایی و توانمند سازی هنرمندان و کنشگران تئاتری ایران برگزار می‌کند.

نخستین کارگاه‌های این دوره از جشنواره در زمینه «مدیریت فرهنگی و برنامه‌ریزی پروژه‌های هنری» با هدایت از کشور پرتغال و «مدیریت پروژه و بازاریابی بین المللی تولیدات تئاتری» با حضور ایواهوروات ازکشور اسپانیا، ۱۴ تا  ۲۴ آذر ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

همچنین با توجه به رویکرد جشنواره در تأثیر گذاری فرایند و محتوای کارگاه‌های آموزشی برمخاطبان، هدف ظرفیت معینی از هر کدام از این کارگاه‌ها به سرپرستان گروه‌های نمایشی، تهیه‌کنندگان، کارگردانان، مدیران تماشاخانه‌های دولتی و خصوصی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته کارگردانی نمایش اختصاص خواهد داشت.

گفتنی است ظرفیت محدودی از متقاضیان آزاد نیز پس از ثبت نام اولیه و بررسی سوابق علمی و هنری توسط مدیریت کارگاه‌های آموزشی برای حضور در این کارگاه‌ها دعوت خواهند شد. چگونگی ثبت نام از درخواست کنندگان و شیوه ارائه مدارک مورد نیاز درکانال رسمی و وب‌سایت جشنواره به نشانی www.fitf.theater.ir در دسترس قرار دارد.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از اول تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ به دبیری سعید اسدی برگزار خواهد شد.

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس