معماری
خانه / اخبار / داوران دو بخش مسابقه پوستر و عکس معرفی شدند

داوران دو بخش مسابقه پوستر و عکس معرفی شدند

 

 

داوران دو بخش مسابقه پوستر و عکس بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.

 

 

davaran-poster-kodak

حمید جبلی، سیف‌الله صمدیان و سیامک زمردی مطلق داوری بخش مسابقه عکس و قباد شیوا، آرش تنهایی و امیر اسمی داوری بخش مسابقه پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را بر عهده گرفتند.

به گزارش تئاتزبازها به نقل از ایران تئاتر، بخش مسابقه پوستر و عکس جشنواره بیست و سوم، داوران خود را از میان چهره‌های شناخته ‌شده عکاسی تئاتر و طراحان به نام پوستر معرفی کرد.

حمید جبلی بازیگر و کارگردان شناخته ‌شده تئاتر، سینما و تلویزیون و یکی از عکاسان پیشکسوت تئاتر، به همراه سیف‌الله صمدیان عکاس، فیلم‌ساز و فیلم‌بردار شناخته شده ایران و سیامک زمردی مطلق از شناخته شده ترین عکاسان هنر تئاتر، آثار رسیده به بخش عکس بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را در همدان داوری خواهند کرد.

همچنین قباد شیوا طراح و گرافیست شاخص ایران و چهره‌ای شناخته شده در هنر گرافیک جهان، آرش تنهایی طراح گرافیک و نویسنده کشورمان که از نسل پنجم طراحان گرافیک ایران محسوب می‌شود، در کنار امیر اسمی گرافیست شناخته شده تئاتر که دبیری بخش پوستر و عکس جشنواره‌های متعدد تئاتری را بر عهده داشته است، داوری بخش پوستر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را بر عهده گرفتند.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از ۲۱ تا ۲۷ آذر ماه با دبیری شهرام کرمی در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

درباره حنیف سلطانی

همچنین بخوانید

تاریخ پایان اجرای نمایش‌ها مشخص شد

تاریخ پایان اجرای نمایشی‌های به صحنه رفته در تالارهای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به …

قالب وردپرس