معماری
خانه / اخبار / سيامك فيلى زاده پوستر سی‌و‌ششمین جشنواره تئاتر فجر را طراحی می کند

سيامك فيلى زاده پوستر سی‌و‌ششمین جشنواره تئاتر فجر را طراحی می کند

به گزارش تئاتربازها به مقل از روابط عمومی سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر، مهدى رضاخانى، مدير هنرى سى و ششمين جشنواره بين المللى تئاتر فجر، با اشاره به رويكرد هنری اين دوره از جشنواره گفت:
در اين دوره از جشنواره که عنوان «جشن گفت و گوى تئاتر ايران» را به همراه دارد، بر جذابيت بصرى، گستردگى مخاطبان تئاتر و  هماهنگی بصرى پوسترها و كليه مواد تبليغى جشنواره توجه ويژه داشتيم.

▫️رضاخانى در مورد انتخاب گرافيست اين دوره از جشنواره گفت: «براى پرهيز از هرگونه شتابزدگى در انتخاب گرافيست جشنواره، رايزنى‌ها و مذاكرات اوليه را از حدود تيرماه آغاز كرديم و سرانجام با سيامك فيلى زاده توافق کردیم.


▫️وى افزود: فضاى گرافيكى اين دوره از جشنواره ، فضايي متفاوت خواهد بود. طراحى ها انجام شده و به تصويب رسيده است. اما به دليل نوع ارايه، مراسم رونمايى برگزار نخواهد شد.

▫️سيامك فيلى زاده، گرافيست، طراح و هنرمند عرصه هنرهاى بصرى در سال ۱۳۴۹ در تهران متولد شد. او دیپلم هنرش را در سال ۶۹ گرفت و در سال ۱۳۷۴ در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد تهران در رشته طراحی گرافیک فارغ‌التحصیل شد.
او از سال ۱۳۶۷ فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد و تا کنون در زمینه‌های مختلف طراحی، تبلیغات، برندسازی و هنرهای بصری فعالیت کرده است.

▫️او به عنوان کارگردان هنری و طراح گرافیک با تعدادی از موسسه‌های بزرگ و فستیوال های بین المللی همکاری کرده و جوایز متعددی را برای طراحی پوسترها و کتابها دریافت کرده است. پس از نمایشگاهی که در سال ۲۰۰۸، با نام «رستم ۲ – بازگشت»، برگزار کرد، به ندرت به کار گرافیکی پرداخت و بیشتر روی هنرهای بصری متمرکز شد.

▫️او چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی در تهران، نیویورک، لس آنجلس، ریو د ژانیرو، لندن، شیکاگو، دهلی نو، سویس و ژاپن برگزار کرده و مجموعه‌ای از آثار او نزد موزه‌های لس‌آنجلس کانتی، متروپولیتن و مجموعه داران شخصی نگهداری می شود.

درباره حنیف سلطانی

برای تئاتر می نویسم ، برای اعتلای آن و برای شکوهی که از دست رفته است یا می آید !

همچنین بخوانید

کارگاه “شجاعت” لوپز در فجر سی و ششم

آنتونیو پدرو لوپز یک اجراگر، کارگردان و تولید کننده خلاق است. او در پرتغال زندگی …

قالب وردپرس